Skoči na glavno vsebino

Glasbeno-dramska predstava Nagajivo jabolko

Ravno ko si je ježek pripravljal brlog za počitek se mu je pripetilo nekaj zelo neprijetnega. Zapihala je burja in bodice so bile kar naenkrat polne. Za nasvet se je ježek obrnil na prijatelje, kjer pa se je znova vse zapletlo.

V tednu otroka smo vzgojiteljice za otroke obeh vrtcev pripravile glasbeno-dramsko predstavo z naslovom Nagajivo jabolko. Na predstavo smo s plakati po vasi povabili tudi otroke, ki vrtca še ne obiskujejo.

Jesenska predstava je bila polna smeha in zabave ter poučna za otroke vseh starosti. Zgodbo smo vzgojiteljice še nadgradile in dopolnile s petjem, glasbo in igranjem na različne instrumente. Otroci so predstavo z navdušenjem spremljali in se o njej še nekaj dni pogovarjali.

Zapisala: Monika Uršič

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost