Skoči na glavno vsebino

POPOLDANSKO SREČANJE ZA “TATKOTI”

V ponedeljek, 11. marca smo v enoto Prvačina povabile očete ob prazniku mučenikov.

Najprej smo se vse skupine zbrale v telovadnici, skupaj smo se ogreli. Očete in otroke smo spodbudile, da je vsak pokazal eno ogrevalno vajo. Nato pa je sledil glavni del, strokovne delavke smo po vseh treh igralnicah pripravile po dva poligona, z različnimi nalogami (skakanje v obroče, lovljenje ravnotežja, kotaljenje,…). Otroci in očetje so prehajali iz ene igralnice v drugo in skupaj opravljali poligone. Po vsakem zaključenem poligonu je otrok prejle na svoj kartonček en žig.

Seveda, da smo celotno popoldne končali v športnem duhu, so po opravljenih poligonih otroci in očetje prejeli prave medalje.

Zapisala Andreja Mervič

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost