Skoči na glavno vsebino

PUSTNO RAJANJE V VRTCU

Tudi v našem vrtcu so se na pustni torek otroci spremenili v princeske, razne super junake, astronavte, dinozavre, Miki miške, gasilce, itd

V dnevih pred pustom so v obeh vrtcih potekale različne dejavnosti.

Pustno dogajanje so v ponedeljek otvorili Pustarji iz Grgarskih Raven. Nekateri otroci so glasne Pustarje, ki so zvonili s kravjimi zvonci, opazovali iz varne razdalje, pogumnejši pa so si jih ogledali prav od blizu.

Torkovo pustno rajanje, navdušenje, veselje in smeh, ki ga je bilo v vrtcu polno, smo s povorko razširili tudi v vas Dornberk in Prvačina. V Vrtcu Prvačina so se pustni povorki, priključili tudi stari starši.

Sončen pustni torek je otrokom poleg slastnih krofov in mišk, ponovno prinesel veliko nepozabnih spominov, ker so se lahko oblekli v svoje najljubše junake in junakinje.

Čeprav letos maškare nismo imele dosti dela s preganjanjem zime, pa upamo, da smo k nam počasi priklicale pomlad.

Zapisala:

Marjana Turk

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost