PRAZNIČNO DECEMBRSKO DOGAJANJE V VRTCU PRVAČINA

Mesec december je prav poseben mesec, v katerem se še bolj posvetimo medsebojnemu povezovanju – tako na nivoju vrtca kot izven njega. Tako si medsebojno naredimo praznične trenutke lepše, prijetnejše … in tkemo nove nitke prijateljstva, poznanstva.

Praznično dogajanje v enoti smo otvorili s predstavo Čarobni december (izvedba Fuldoro).

Izvedli smo dejavnosti za povezovanje v enoti.

Obiskala sta nas g. Marjan in g. Matej – poslušali smo zgodbo Tri pomaranče ljubezni in se seznanili z Dedkom Mrazom iz Kirgizije.

Gostili smo plesalke Iz Centra za dnevne aktivnosti v Šempetru. Ogledali smo si plese in z njimi tudi zaplesali.

Ker smo bili čez leto zelo pridni nas je obiskal tudi Dedek Mraz – z njim smo prepevali različne pesmi, pripovedoval nam je o njegovih dogodivščinah in prebral tudi različna pisma otrok, ki so mu jih pisali otroci.

22. 12. 2023 smo si ogledali sprevod Božičkov na motorjih.

Na predpraznični petek smo si ustvarili slavnostno kosilo – v praznično okrašeni telovadnici, kjer je bilo prostora za vse otroke vrtca. 🙂

SE LETO POSLAVLJA

Še zadnje trenutke,