Skoči na glavno vsebino

Jesensko srečanje s starši

Lepega jesenskega popoldneva, natančneje 19. 10., smo v vrtec Prvačina povabili starše. Dobili smo se v telovadnici, kjer nas je pričakala jesenska lutkovna predstava, ki smo jo glasbeno uprizorile vse strokovne delavke vrtca. To pa je bila le motivacija za naše nadaljnje delo po skupinah. Po predstavi je namreč sledila ustvarjalna lutkovna delavnica v vsaki igralnici. Vsak otrok je s svojim staršem izdelal čisto svojo lutko po svoji želji. Ponujena je bila podloga za ročno lutko iz filca, starši in otroci pa so jo okrasili. Ko so bile lutke dokončane so tudi spregovorile ter odšle na razstavo. Kar nekaj dni so krasile naš vrtec in vsak dan znova smo jih lahko občudovali. Po delavnici je sledilo še skupno druženje in rajanje na zunanjem igrišču.

Zapisala: Monika Uršič

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost