DOGAJANJE PRI ZVEZDICAH

V novo vrtčevsko leto je zakorakalo dvanajst otrok. Štiri Zvezdice so na novo spoznavale življenje v vrtcu, nove igrače in nove prijatelje. Nekaj solzic, ki so pritekle smo potolažili, sedaj že veselo raziskujemo bližnjo okolico vrtca, se vsakodnevno igramo na igrišču, poslušamo in se pogovarjamo ob slikanicah, ustvarjamo s čopiči in pojemo pesmi. V Evropskem tednu mobilnosti smo se igrali z avtomobili, vozili s poganjalci in tricikli. Posnemali smo zvoke različnih vozil, se igrali gibalno igra, da se peljemo z vlakom in izdelali svoj vlak iz kartona. Prihod jeseni smo praznovali s pesmimi in rajalnimi igrami ter okrasili igralnico z jesenskimi listi. Udeležili smo se Množičnega teka otrok in tako z nizkim štartom začenjamo novo dogodivščine pri Zvezdicah.

Zapisala: Neda Cuder